Granat wywalczył punkt w Krakowie

(KAR)
W meczu trzeciej kolejki piłkarskiej Makroregionalnej Ligi Juniorów Młodszych, Granat Skarżysko-Kamienna zremisował na wyjeździe z Wisłą Kraków 1:1.

Wisła Kraków - Granat Skarżysko-Kamienna 1:1 (0:1)

Bramki: Olaf Chrzęszczyk 15 dla Granatu.

Granat: Sieczka - Majos, Borowiec, Ozan, Pająk - Głowaczewski (76. Uciński), Kotte, Dulęba, Grzejszczyk (25. Ungier, 73. Łyżwa) - Suligowski (60. Ocias), O. Chrzęszczyk.

Granat objął prowadzenie w 15 minucie. Po strzale z rzutu wolnego Dawida Dulęby bramkarz gospodarzy odbił piłkę przed siebie. Przejął ją Olaf Chrzęszczyk, który pewnym uderzeniem umieścił ją w bramce. Jeszcze przed przerwą prowadzenie skarżyskiej drużyny mogli podwyższyć Maciej Głowaczewski i Jakub Ungier, ale nie wykorzystali swoich sytuacji. W 65 minucie Dulęba trafił w poprzeczkę. W 70 minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania.

- Pierwsza 20 minut w naszym wykonaniu były bardzo dobre. W drugiej połowie gospodarze zaczęli przeważać na boisku. Mieliśmy okazję na to, żeby strzelić kolejne bramki, ale nie udało nam się ich wykorzystać. W drugiej połowie kilka sytuacji miała także Wisła. Z przebiegu gry uważam, że remis jest sprawiedliwym wynikiem - powiedział Dariusz Kasprzyk, trener Granatu.

W kolejnym meczu, w sobotę, 9 kwietnia, Granat podejmował będzie Koronę Kielce. Początek o godzinie 11.