Gród Wiślica wygrał z Zorzą Tempo Pacanów w meczu A klasy. Zwycięstwo zapewniły gole w samej końcówce spotkania. Zobacz zdjęcia z meczu

Wojciech Buras
Gród Wiślica wygrał w Pacanowie. Zobacz kolejne zdjęcia
Gród Wiślica wygrał w Pacanowie. Zobacz kolejne zdjęcia Dorota Prokop
Zorza Tempo Pacanów przegrała z Grodem Wiślica 0:2 w meczu drugiej grupy A klasy świętokrzyskiej. Goście zapewnili sobie zwycięstwo w ostatnich minutach spotkania i zaliczyli swoje drugie zwycięstwo w tym sezonie.

Gród Wiślica wygrał w Pacanowie

Zorza Tempo Pacanów - Gród Wiślica 0:2 (0:0)
Bramki: Jakub Swat 90', Patryk Klepacz 90+2'
Zorza Tempo: Mateusz Religa - Adrian Kapciak, Konrad Kopacki, Jakub Kopacki, Henryk Zdral, Bartosz Majczak (60' Jarosław Gwóźdź), Szymon Kmiecik, Patryk Gołda, Michał Marcinek, Maciej Kopacki, Tomasz Kopacki .
Gród: Marcin Ciemiera - Szymon Boś, Kamil Maj, Mateusz Modrzewiecki (90' Jakub Lasak), Jakub Swat, Emil Kępiński (76' Marcin Majcher), Mariusz Pisarski, Maksymilian Strzelecki (68' Bartłomiej Kruk), Łukasz Kucharski, Kamil Lozia, Patryk Klepacz.

Zobacz zdjęcia z meczu

Drużyna z Pacanowa spudłowała rzut karny. Marcin Ciemiera idealnie wyczuł intencje strzelca i sparował piłkę do boku boiska. Gród Wiślica zapewnił sobie zwycięstwo w samej końcówce meczu. Wynik otworzył w 90 minucie Jakub Swat, a dwie minuty później bramkę dołożył Patryk Klepacz i stało się jasne, że trzy punkty pojadą do Wiślicy. Dla gości to drugie zwycięstwo w tym sezonie.

W następnej kolejce Gród Wiślica podejmie u siebie GKS Kluczewsko, a Zorza Tempo Pacanów pojedzie na wyjazd do Dobiesławic na mecz z miejscową Nidzicą.