Grzegorz Bonin: -Było ciężko, ale podnieśliśmy się

/Dor/
D. Kułaga
-W drugiej połowie otworzyliśmy się, poszliśmy na maksa do przodu i dało to efekt w postaci jednej bramki. Zremisowaliśmy, wiadomo, że jeden punkt to nie jest pełnia szczęścia, bo coraz mniej spotkań przed nami. Ale coś się ruszyło na plus. To był dla nas trzeci mecz w ciągu sześciu dni. Było ciężko. Ale podnieśliśmy się, pokazaliśmy charakter, dopisało nam szczęście, pomógł Sergiusz Prusak w bramce – mówił Grzegorz Bonin, pomocnik Górnika Łęczna, po remisie z Koroną 1:1.

-W pierwszej połowie Korona miała przewagę. My lepiej zagraliśmy po przerwie, dobrą zmianę dał Tomek Nowak. W obecnej sytuacji musimy szukać pozytywów. Cieszymy się z tego remisu. Mam nadzieję, że margines błędów już wyczerpaliśmy. Teraz czeka nas mecz z Termaliką, to już spotkanie „o życie” – podkreślił Grzegorz Bonin, były zawodnik Korony, obecnie Górnika.