Grzegorz Szymusik po sparingu Korony Kielce z FC Universitatea Cluj: Udało się otworzyć wynik i worek z bramkami rozwiązał się

Dorota Kułaga
Grzegorz Szymusik otworzył wynik sparingu.
Grzegorz Szymusik otworzył wynik sparingu. Korona Kielce
W drugim meczu kontrolnym podczas zgrupowania w tureckim Belek Korona Kielce pokonała rumuński zespół FC Universitatea Cluj 6:0. Tak to spotkanie ocenili piłkarze Żółto-Czerwonych - Grzegorz Szymusik i Artur Amroziński.

-Duży plus, jeśli chodzi o ten sparing. Sam wynik pokazuje, że zagraliśmy dobre spotkanie. Można powiedzieć, że źle weszliśmy w mecz, ale z minuty na minutę przejmowaliśmy kontrolę nad spotkaniem. Udało mi się otworzyć wynik i ten worek z bramkami się rozwiązał. Jesteśmy zadowoleni z wyniku. Dobrze, że nie straciliśmy gola. Teraz będziemy analizować błędy, które się przydarzyły, żeby nie powtórzyć ich w lidze - podsumował sparing Grzegorz Szymusik, obrońca Korony.

-Bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Na zero z tyłu, sześć strzelonych goli, jest się z czego cieszyć. Jestem zadowolony ze swojego występu, zabrakło bramki. Jest postęp, ale jeszcze dużo pracy przede mną, żeby był efekt bramkowy - powiedział Artur Amroziński, napastnik Korony.