Grzymała, Król, Baran i Przytuła na podium mistrzostw województwa w przełajach

/RTK/
Na Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w biegach przełajowych spośród reprezentantów sekcji lekkoatletycznej STS Skarżysko-Kamienna najwyżej uplasowały się juniorki młodsze w biegu na 2 kilometry.

Pierwsza była Roksana Grzymała, druga Zuzanna Król. Dwoje podopiecznych Artura Osmana stanęło na najniższym stopniu podium. Trzecie miejsce w biegu młodziczek na 1500 metrów zajęła Karolina Przytuła. Na tej samej pozycji uplasował się Wiktor Baran, który rywalizował na dystansie 1000 metrów chłopców. Miejsca pozostałych lekkoatletów STS: 1000 metrów dziewcząt: 17. Ewa Augustyniak. 2000 metrów chłopców: 25. Damian Suchocki. 3000 metrów juniorów młodszych: 6. Jarosław Pietras.