Halowe Lekkoatletyczne Mistrzostwa Polski juniorów w Toruniu. Startowali reprezentanci Nadiru Jędrzejów

Karolina Fiutek (w środku).
Karolina Fiutek (w środku). Echo Dnia
Pięcioro reprezentantów Nadiru Jędrzejów wystartowało w lekkoatletycznych halowych mistrzostwach Polski juniorów, które odbyły się w miniony weekend w Toruniu. Najlepsze piąte miejsce wywalczyła Karolina Fiutek w biegu na 1500 metrów.

Nasza lekkoatletka przebiegła ten dystans w czasie 4.49.99 minuty. Mistrzynią Polski została Olivia Sarnecka z MKL Szczecin z czasem 4.30.01 minuty.
Na tym samym dystansie biegała także Monika Strojecka, która uzyskała czas 5.26.31 minuty i zajęła ostatecznie szesnaste miejsce.

W finale A biegu na 800 metrów biegała Dominika Ostrowska. Uzyskała czas 2.20.88 minuty i zajęła ósme miejsce. W eliminacjach uzyskała szósty czas 2.24.44 minuty.

W biegu na 400 metrów Daria Olesińska uzyskała czas 68.17 sekundy i została sklasyfikowana na 23 miejscu.

W biegu na 2000 metrów biegała Weronika Walęciak. Uzyskała czas 7.24.88 minuty i zajęła 16 miejsce.