Henryk Kuźniak w buskiej Alei Sław odsłonił Słoneczko

  Henryk Kuźniak w buskiej Alei Sław odsłonił Słoneczko

  Lid

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Henryk Kuźniak w buskiej Alei Sław odsłonił Słoneczko
  1/5
  przejdź do galerii

  ©Lidia Cichocka

  W towarzystwie konsula generalnego Słowacji, burmistrza Czeladzi, „buskich świętych”, rodziny i przyjaciół Henryk Kuźniak odsłonił Słoneczko w Buskiej Alei Sław.
  Burmistrz Buska-Zdroju, Waldemar Sikora przpomniał związki pana Henryka z miastem. Bo jest on nie tylko zięciem patronki festiwalu Krystyny Jamroz, kompozytorem, który promuje Busko a swoją obecnością na festiwalu dodaje mu rangi. Pan Henryk, co podkreślał burmistrz, jest także wspaniałym, serdecznym, pełnym ciepła i poczucia humoru czlowiekiem.

  Potwierdził to Henryk Kuźniak zapewniając zebranych, że w jego wystąpieniu nie będzie patosu, bo starszym ludziom bliżej do dzieci a te lubią śmiech i zabawę. - Nie wiem komu zawdzięczam ten zaszczyt, ja mówię, że dali mi go buscy święci, jestem wzruszony. To piękna i bardzo ważna dla mnie chwila.

  Dziękował wszystkim, którzy na jego uroczystość przybyli. Zwłaszcza burmistrzowi Czeladzi Zbigniewowi Szaleńcowi. To miasto, z którego pochodził ojciec pana Henryka i którego on sam jest honorowym obywatelem. - Dziękuję za przybycie i doceniam, bo przecież zaproszenie wysłałem 1,5 dnia temu. Przepraszam, ale sam nie wiedziałem co mnie tu czeka – mówił Henryk Kuźniak.

  Dziękował przyjaciołom, którzy ściągnęli z różnych stron świata i rodzinie, która także cieszyła się z jego zaszczytu. Potem przyjmował gratulacje i z uśmiechem pozował do zdjęć przy swoim Słoneczku.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Gwiazdy bez tajemnic

  Twoje miasto

  Styl życia

  Wideo

  Polecamy

  Rolnik Roku 2018 | Finał [zdjęcia, wideo]

  Rolnik Roku 2018 | Finał [zdjęcia, wideo]

  Święta 2018

  Święta 2018

  Sonda

  Czy uważasz, że surowe kary za przekręcenie licznika samochodowego to dobry pomysł?

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Zdrowie i uroda

  Jedzenie i zabawa

  Turystyka