Hetman chce powrócić na właściwe tory i znów zwyciężać

(KAR)
Łukasz Orzeł strzelił gola dla Hetmana w meczu z Klimontowianką.
W niedzielnym spotkaniu czwartej ligi Hetman Włoszczowa uległ na własnym boisku walczącej o utrzymanie Klimontowiance Klimontów 1:2. To druga z rzędu porażka włoszczowskiego zespołu, po serii trzynastu meczów bez przegranej.

W niedzielnym pojedynku, jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście. W 36 minucie gola strzelił Jakub Rożek. Hetman szybko odpowiedział. W 37 minucie do bramki gości trafił Łukasz Orzeł. W drugiej połowie toczył się wyrównany pojedynek. Niestety w 70 minucie błąd w defensywie popełnił Łukasz Oduliński, który zagrał do strzelca gola dla Klimontowianki. Rożek znalazł się w znakomitej sytuacji, którą pewnie wykorzystał, pokonując Damiana Dyrasa. - Myślę, że sprawiedliwym wynikiem w tym meczu byłby remis. Niestety nie ustrzegliśmy się błędów. Niektórzy chyba za bardzo uwierzyli w to, że jesteśmy niepokonani - mówił Jacek Pawlik, trener Hetmana.

Przed zespołem z Włoszczowy bardzo trudny pojedynek. W sobotę, o godzinie 17, Hetman zagra na stadionie w Miedzianej Górze z Lubrzanką Kajetanów. W szeregach naszej drużyny zabraknie pauzującego za żółte kartki Łukasza Chuptysia. - Jedziemy walczyć z Lubrzanką o punkty. Serię zwycięstwo, która ostatnio została przerwana, rozpoczęliśmy w pierwszej rundzie meczem z Lubrzanką. Może teraz znów uda nam się zapoczątkować spotkaniem z tym zespołem kolejną udaną serię - powiedział szkoleniowiec Hetmana.