Hetman Włoszczowa porażką z GKS Nowiny pożegnał się z czwartą ligą. Mecz rozegrano w Kluczewsku (ZDJĘCIA)

facebook hetman włoszczowa
W meczu 34. ostatniej kolejki czwartej ligi, Hetman Włoszczowa przegrał 0:2 z GKS Nowiny. Spotkanie rozegrano w Kluczewsku. Hetman spadł do klasy okręgowej.

Hetman Włoszczowa - GKS Nowiny 0:2 (0:1)
Bramki: Arkadiusz Krzymieński 43, 68.
Hetman: Gieroń - Cegieła, Sornat (70 Samek), Orzeł, Chuptyś (58 Wroński), M. Małek, Wala-sek, Kubicz (63 Gwóźdź), Winckowicz (80 Rak), Krzysztofik (58 Piotrowski), Wargacki.
Nowiny: Mech - Szmalec, Stefański (50 Mata-chowski), Krzymieński, Dziubek (70 R. Szymo-nek), Sołtysiak (46 P. Szymonek), Szewczyk, Ślefarski, Hińcza, Cichoń (51 Kwiatek), Boszczyk.

Mecz rozgrywany był w Kluczewsku. Lepsi okazali się piłkarze Nowin, podopieczni trenera Mariusza Ludwinka. Dwa gole po kontrach strzelił Arkadiusz Krzymieński. Hetman trenera Mariusza Lnianego porażką pożegnał się z czwartą ligą.
- Mecz przyszło piłkarzom rozgrywać w potwornym upale, blisko 40-stopniowym. Co 15 minut były przerwy na uzupełnienie płynów. Cieszę się z wygranej i z tego, że obyło się bez kontuzji zarówno w moim zespole, jak i Hetmana. To był mecz z cyklu, „rozegrać” - mówił po jego zakończeniu szkoleniowiec Nowin.