Hetman Włoszczowa przegrał z Moravią Anna-Bud Morawica 2:6. Doszedł Kacper Chudecki z Korony II Kielce [ZDJĘCIA]

Dorota Kułaga
Hetman Włoszczowa przegrał z Moravią Anna-Bud Morawica 2:6.
Hetman Włoszczowa przegrał z Moravią Anna-Bud Morawica 2:6. Fot. Hetman Włoszczowa/Facebook
Piłkarze Hetmana Włoszczowa mają za sobą kolejny mecz kontrolny. Tym razem przegrali 2:6 (1:0) z Moravia Anna-Bud Morawica.

Bramki dla Hetmana zdobyli wypożyczony z Korony II Kielce Kacper Chudecki w 43 minucie i Mateusz Piekacz w 76 minucie.
Hetman zagrał w składzie: Dyras - Walasek, G. Małek, Wargacki, M. Małek, Mikoda, C. Matuszewski, Konrad Bąk, Mateusz Piekacz, Kacper Chudecki, P. Krzysztofik. Po przerwie wystąpili: Gieroń, Klapiński, Nowak , Łysakowski. Z różnych powodów nie zagrali: T. Matuszewski, Chuptyś, Kubicz, K. Krzysztofik.
Bardzo dobra pierwsza połowa w wykonaniu Hetmana. Druga połowa zdecydowanie dla Moravii Anna-Bud. W ekipie gospodarzy z dobrej strony pokazał się Kacper Chudecki, który w poprzednim sezonie występował w rezerwach Korony Kielce. Na rundę jesienną został wypożyczony do drużyny prowadzonej przez Sławomira Grzesika.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani