Hetman Włoszczowa zremisował z Czarnymi Połaniec

PST
Hetman Włoszczowa zremisował z Czarnymi Połaniec w meczu świętokrzyskiej IV ligi.

Hetman Włoszczowa - Czarni Połaniec 3:3 (1:2)

Bramki: 0:1 Piotr Gilar 18, 1:1 Tomasz Matuszewski 37, 1:2 Piotr Kamiński 39, 2:2 Krzysztof Rajczykowski 63, 3:2 Rafał Wroński 68, 3:3 Gilar 78.

Hetman: Ziębakowski (46. Dyras) - M. Wroński, M. Małek, Rajek, Chuptyś - Matuszewski (55. Oduliński), Orzeł, Jarmuda (88. Lichosik), R. Wroński - Michałek (70. Cegieła), Rajczykowski.

Czarni: Reczek - Załucki (90. Dyl), Meszek, Witek, Muniak - Gilar, Cecot, Ryguła, Wypasek - Bandziarowski (59. Bednarek), Kamiński.

Sędziował: Michał Jagieła.

Hetman najwyraźniej polubił „hokejowe” wyniki. Tydzień wcześniej uległ u siebie Zdrojowi Busko 4:6. Tym razem włoszczowianie podzielili się punktami z gośćmi z Połańca. W niedzielę kibice obejrzeli pasjonującą wymianę ciosów. W pierwszej połowie Czarni dyktowali warunki gry, po przerwie przebudził się Hetman. Remis jest sprawiedliwy.