Hokejowy wynik. Wolania Wola Rzędzińska - Korona II Kielce 4:5

(kar)
Korona Kielce wygrała na wyjeździe z Wolanią Wola Rzędzińska w meczu III ligi małopolsko-świętokrzyskiej.

Arkadiusz Bilski, Korona II:

- Początek spotkania nie ułożył się po naszej myśli, bo szybko straciliśmy bramkę. Zespół bardzo dobrze zareagował na tą sytuację i stwarzał okazje do zdobycia kolejnych bramek. Te punkty są dla nas bardzo ważne.

Wolania Wola Rzędzińska - Korona II Kielce 4:5 **(3:4)**

Bramki: 1:0 Artur Biały 14 min., 1:1 Hubert Laskowski 17, 1:2 Łukasz Sierpina 22, 1:3 Laskowski 27, 1:4 Krzysztof Kiercz 29, 2:4 Patryk Szatko 35, 3:4 Biały 38 z karnego, 3:5 Marcin Cebula 75, 4:5 Biały 89.

Wolania: Mikrut - Szczerba, Cabała, Furmański, Szosta (75. Jaworski) - K. Wilk, Barycza, Adamowski (59. Tadel), Szatko (63. Szkotak) - Mącior (59. Lubera), Biały.

Korona II: Mazur 5 - Zawadzki 6, Kiercz 7 Rogala 6, Merchut 5 (68. P. Paprocki 2) - Matulka 5, Stachura 4 (62. Mularczyk 3), Załęcki 7, Cebula 7 (80. Bednarski nie klas.) - Sierpina 7 - Laskowski 7 (62. Przybyła 1).

Kartki: czerwona: K. Wilk (Wolania - 72. min., za dwie żółte); żółte: K. Wilk, Tadel, Szosta, Biały (Wolania); Zawadzki, Sierpina (Korona II). Sędziował: Przemysław Greń (Oświęcim). Widzów: 100.

9 bramek padło w meczu, w Woli Rzędzińskiej, gdzie Korona II Kielce zmierzyła się z Wolanią. Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. Goście szybko odpowiedzieli. Po kilku minutach prowadzili już 4:1. Wolania podjęła walkę i w pierwszej połowie strzeliła jeszcze dwa gole. Ostatecznie Korona wygrała 5:4.