Hummel 4 Liga. Byliście na ciekawym meczu Wiernej Małogoszcz z Pogonią Staszów? Kibicowaliście? Szukajcie się na zdjęciach

Bartosz Wartałowicz
Wierna Małogoszcz wygrała z Pogonią Staszów 2:1 w ramach 21 kolejki Hummel 4 Ligi. Byliście na tym meczu? Szukajcie się na zdjęciach.

Zobaczcie zdjęcia kibiców z meczu Hummel 4 Ligi pomiędzy Wierną Małogoszcz i Pogonią Staszów

Wierna Małogoszcz - Olimpia Pogoń Staszów 2:1 (0:1)
Bramki: Robert Szymański 68, Krystian Sornat 83 z karnego - Adam Zawierucha 45.

Kibice zgromadzeni w Małogoszczu, musieli czekać na gole do 45 minuty, ale to goście wyszli na prowadzenie, po akcji Ernesta Rozmysłowskiego z Adamem Zawieruchą. Po przerwie Rozmysłowskiego już nie było na boisku. Powodem był egzamin UEFA C, na który wybierał się zawodnik Pogoni Staszów. Można powiedzieć, że zrobił swoje i zszedł, ale gospodarze rzucili się do odrabiania strat. W 68 minucie spotkania wynik meczu wyrównał Robert Szymański, pozyskany z Moravii Anna-Bud Morawica. W końcówce meczu arbiter zdecydował się podyktować rzut karny dla gospodarzy, który na bramkę zamienił Krystian Sornat. Z decyzją sędziego nie zgadzał się szkoleniowiec gości Krzysztof Trela, za co dostał czerwoną kartkę. -Nic złego nie zrobiłem, wyraziłem swoja opinię i będę się od tej decyzji odwoływał - powiedział trener Pogoni.