Hummel 4 Liga. GKS Rudki wygrał 4:1 z Nidą Pińczów. Były dwie czerwone kartki i bardzo dużo emocji. Zobaczcie zdjęcia ze spotkania

Bartosz Wartałowicz
GKS Rudki pokonał 4:1 Nidę Pińczów w 28 kolejce Hummel 4 Ligi. Bohaterem meczu był Piotr Jedlikowski. Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania.

GKS Rudki wygrał z Nidą Pińczów. Były dwie czerwone kartki i bardzo dużo emocji. Zobaczcie zdjęcia ze spotkania

GKS Rudki - TS 1946 Nida Pińczów 4:1 (1:0)
Bramki: Jakub Smoliński 45, Piotr Jedlikowski 53, 70, Michał Bednarski 90 - Danila Krauchanka 52.
GKS Rudki: Pietras – Sala, Skrzypek, Stefański, Kowalski (57. Matysek) - Smoliński, Kudzia, Biesiada (72. Baka) - Jedlikowski, Hajduk (69. Łyczak), Stachura (80. Bednarski).
Nida: Bandura – Ciacia, Paniec (78. Cios), Hurenko, Tutaj - Lisovenko, Dziewięcki, Krauchanka, Tomasik, Biernacki - (46. Pasek), Wawer.

Oba zespoły kończyły mecz w osłabieniu - w 65 minucie drugą żółtą kartkę otrzyma obrońca GKS - Tomasz Stefański, a 20 minut później z boiska wyrzucony został Danila Krauczanka z Nidy Pińczów. Bohaterem spotkania był zdobywca dwóch goli - Piotr Jedlikowski.

-Byliśmy faworytem tego meczu i wywiązaliśmy się z tego zadania należycie - powiedział na łamach klubowej strony szkoleniowiec gospodarzy Pawel Jaworek.