Hummel 4. Liga. Granat Skarżysko-Kamienna wygrał z GKS Rudki 2:1, ale tym razem goli nie strzelali Bartosz Sot i Kamil Uciński

Dorota Kułaga
Piłkarze Granatu pokonali GKS Rudki 2:1.
Piłkarze Granatu pokonali GKS Rudki 2:1. Z. Biber/Granat Skarżysko
W meczu Hummel 4. Ligi Granat Skarżysko - Kamienna pokonał na własnym stadionie GKS Rudki 2:1.

Granat wygrał z GKS Rudki, ale tym razem nie strzelali Sot i Uciński

Granat Skarżysko-Kamienna - GKS Rudki 2:1 (0:1)
Bramki: Oskar Gwóźdź 67, Jakub Gurski 72 - Jakub Smoliński 11.
Granat: Strzelec - Gwóźdź, Styczyński, Hińcza, Dudzik - Uciński (88. Wierzchanowski), Papros (90+3 Gładyś), Kaczmarski (60. Gurski), Bartoszek (60. Walkowiak) - Sot, Miller.
GKS Rudki: Rafalski - Sala, Smoliński (73. Baka), Biesiada, Kudzia - Jedlikowski (55. Czechowski), Bednarski (77. Halik), Stefański, Skrzypek, Kowalski - Stachura (65. Hajduk).

Trwa bardzo dobra passa Granatu. Podopieczni trenera Marcina Kołodziejczyka pokonali GKS Rudki 2:1 i było to ich piąte zwycięstwo z rzędu. Tym razem najlepszych strzelców skarżyskiego zespołu - Bartosza Sota i Kamila Ucińskiego - zastąpili Oskar Gwóźdź i Jakub Górski.

- Zasłużone zwycięstwo, ale mocno wyszarpane. Przegrywaliśmy do przerwy 0:1, w drugiej połowie zostawiliśmy dużo pracy, zdrowia i serducha na boisku, żeby odrobić te straty i udało się. Jestem bardzo zadowolony ze zmienników, bo dużo wnieśli do naszej gry. Kuba Gurski miał asystę i strzelił gola. Chciałbym, żeby co mecz zmiany tyle wnosiły w naszą grę – powiedział Marcin Kołodziejczyk, trener Granatu dla klubowej strony.