Hummel 4 Liga. Kibice na meczu Moravia Anna-Anna Bud Morawica - Olimpia Pogoń Staszów 2:0. Szukaj się na zdjęciach!

Damian Wiśniewski
Byłeś na meczu Moravia Anna-Bud Morawica - Olimpia Pogoń Staszów w Hummel 4 Lidze. Zobacz na kolejnych slajdach >>>facebook.com / Moravia Anna-Bud Morawica
W meczu 29. kolejki rozgrywek świętokrzyskiej Hummel 4 Ligi świętokrzyskiej Moravia Anna-Bud Morawica pokonała 2:0 Olimpię Pogoń Saszów. Byłeś na tym meczu? Znajdź się na zdjęciach!

Moravia Anna-Bud Morawica - Olimpia Pogoń Staszów

W 29. kolejce rozgrywek świętokrzyskiej Hummel 4 Ligi Moravia Anna-Bud Morawica pokonała 2:0 Olimpię Pogoń Staszów.

Moravia Anna-Bud Morawica - Olimpia Pogoń Staszów 2:0 (1:0)
Bramki:
Michał Rybus 31, Maciej Pokora 61.
Moravia: Wojno – Wasilewski, Mateusz Zawadzki (80 Dziedzic), Górecki, F. Rogoziński – Michał Zawadzki, Gilewski (80 Garbala), Jopkiewicz (58 Rabiej), Łukasz Zawadzki (71 Węgliński) – Michał Rybus (65 Holovczenko), Maciej Pokora.
Pogoń: Borusiński – Kozłowski, Piskorz, Dela, Łączkowski – Wojsa – Rozmysłowski, D. Szymański, Musiał – Grudziński (33 Kuca).

Bardzo ciekawy mecz, w którym wykazali się obaj bramkarze – Krystian Wojno z Moravii i Jakub Borusiński z Pogoni. Mimo świetnej postawy ten drugi nie zachował czystego konta. W 31 minucie pokonał go Michał Rybus (świetna akcja i asysta Łukasza Zawadzkiego), w 61 po podaniu Michała Zawadzkiego Maciej Pokora ograł Mikołaja Kucę i pięknie przymierzył po długim rogu. Pogoń przyjechała w dwunastu, a zmiana została wykorzystana już przed przerwą. Zespół ze Staszowa znajduje się w bardzo trudnej sytuacji kadrowej.