Hummel 4 Liga. Orlęta Kielce przegrały w zaległym meczu 22 kolejki z Alitem Ożarów. Gol Jakuba Kapsy - byłego piłkarza Lecha i KSZO

Bartosz Wartałowicz
Dawid Łukasik
Orlęta Kielce przegrały u siebie z Alitem Ożarów 0:2 w ramach 22 kolejki Hummel 4 Ligi. Gole dla gości zdobywali Jakub Kapsa i Andrij Iwanienko.

Orlęta Kielce przegrały z Alitem Ożarów w zaległym meczu 22 kolejki Hummel 4 Ligi

Orlęta Kielce - Alit Ożarów 0:2 (0:2)
Bramki: Jakub Kapsa 9, Andrij Iwanienko 41.
Orlęta: Zacharski - Grzesiak (46 Materek), Zawierucha, Grochowski, Motyl - Jaśkiewicz (80 Gajos), Tomczyk, Solnica, Prus (46 Moskal) - Olearczyk (85 Korobkin), Poński (46 Gładysz).
Alit: Żytniewski - Malec, Daszyk, Kamiński, Gierczak (90 Jakubowski) - Toboła, Kapsa, Knysh, Iwanienko (80 Kozakiewicz)- Stępień (65 Soja), Bielecki (60 Zalewski).

Zespół, prowadzony przez Tomasza Kołodziejczyka nie wszedł najlepiej w to spotkanie. Już w 9 minucie spotkania goście z Ożarowa objęli prowadzenie, a do siatki trafił wychowanek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski i były zawodnik Lecha Poznań - Jakub Kapsa. Kielczanie dążyli do wyrównania, ale tuż przed przerwą drugiego gola dołożyli piłkarze Alitu Ożarów. W 41 minucie Konrada Zacharskiego pokonał Andrij Iwanienko. Trener Kołodziejczyk zareagował i w przerwie dokonał trzech zmian, ale nie przyniosło to pożądanego efektu i to Alit zgarnął 3 punkty. Zespół Pawła Rybusa odskoczył kielczanom w tabeli na 3 punkty i zajmuje 11 miejsce. Orlęta są na 12 pozycji.