Hummel 4. Liga. Pewna wygrana GKS Zio-Max Nowiny z Alitem Ożarów. Zespół z Nowin wiosną ma świetną serię. Zobacz wideo i zdjęcia z meczu

Dorota Kułaga
GKS Zio-Max Nowiny pokonał Alit Ożarów 3:0
GKS Zio-Max Nowiny pokonał Alit Ożarów 3:0 Mikołaj Opatowski
W meczu Hummel 4. Ligi GKS Zio-Max Nowiny pokonał Alit Ożarów 3:0. Dwie bramki zdobył Szymon Kot. Trwa świetna passa GKS pod wodzą trenera Przemysława Cichonia. W trzech wiosennych meczach odniósł trzy zwycięstwa i ma imponujący stosunek bramek 8-0.

Świetna passa GKS Zio-Max Nowiny. Kolejna wygrana bez straty bramki

GKS Zio-Max Nowiny - Alit Ożarów 3:0 (1:0)
Bramki: Piotr Gardynik 45. Szymon Kot 57, 63.
GKS: Gugulski - Niebudek, Pietras, Brela, Marek (66. Nowakowski) - Szmalec, Gadomski, Gardynik (60. Sinkiewicz), Papka (60. Kawecki), Kot (72. Blicharski), Kopyciński (66. Zębala).
Alit: Żytniewski - Malec (68. Gierach), Daszyk, Toboła, Zalewski (80. Śmieszek) - Stępień (72. Jakubowski), Kamiński, Iwanenko (75. Soja), Kapsa - Knysz (66. Bielecki), Kozakiewicz.

- W pierwszej połowie musieliśmy się przestawić na naturalne boisko, bo do tej pory graliśmy na sztucznych. Mieliśmy lekką przewagę. W 45 minucie po rzucie rożnym zdobyliśmy bramkę i dała nam ona trochę spokoju. Drugą połowę zaczęliśmy mocno, mieliśmy przewagę. Szymek Kot strzelił dwa gole. Kontrolowaliśmy to spotkanie. Cieszy zwycięstwo i to, że znowu nie straciliśmy bramki

- powiedział trener Przemysław Cichoń.

Zespół z Nowin ma świetny początek rundy wiosennej. W pierwszych trzech spotkaniach odniósł zwycięstwa i ma imponujący bilans bramek 8-0.