Hummel 4 liga. Pewna wygrana Korony II Kielce w sparingu z Orliczem Suchedniów. Dwie bramki zdobył Michał Smolarczyk

Dorota Kułaga
Korona Kielce/Kamil Bielaszewski
W meczu kontrolnym rozegranym w Kielcach Korona II pokonała Orlicz Suchedniów 4:0. Dwie bramki zdobył Michał Smolarczyk, a po jednej Jakub Przybysławski i Karol Turek.

Korona II Kielce - Orlicz Suchedniów 4:0 (1:0)
Bramki: Jakub Przybysławski 17, Michał Smolarczyk 60, 72, Karol Turek 65.
Korona II (I połowa): Sawicki - zawodnik testowany, Płocica, Kiełb, R. Turek - Grabarczyk, K. Turek, Jopkiewicz, Konstantyn (37. Świecarz) - Przybysławski, Smolarczyk.
Korona II (II połowa): Osobiński - zawodnik testowany, Płocica, Szarek, R. Turek - Jopkiewicz (63. Grabarczyk), K. Turek, Rybus, zawodnik testowany, Świecarz - Smolarczyk.

W Koronie II zagrał między innymi Przemysław Szarek, który jest poza kadrą pierwszego zespołu. Dostał wolną rękę w szukaniu klubu, ale na razie go nie znalazł. Po przerwie bronił Jakub Osobiński, który zaczął przygotowania z pierwszym zespołem, ale nie znalazł się w kadrze na obóz w Turcji.

Wyższość Korony II w tym sparingu nie podlegała dyskusji. Dwa gole w drugiej połowie strzelił Michał Smolarczyk.