Hummel 4 liga. Zwycięstwo Granatu Skarżysko-Kamienna ze Spartakusem Daleszyce na inaugurację sezonu. Zobaczcie zdjęcia

Dorota Kułaga
Granat Skarżysko-Kamienna pokonał Spartakusa Daleszyce 2:0.
Granat Skarżysko-Kamienna pokonał Spartakusa Daleszyce 2:0. Mikołaj Opatowski
W meczu Hummel 4 ligi inaugurującym rozgrywki 2022/2023 Granat Skarżysko-Kamienna pokonał Spartakusa Daleszyce 2:0.

Granat Skarżysko-Kamienna - Spartakus Daleszyce 2:0 (0:0)
Bramki: Bartosz Sot 60, Kamil Uciński 70.
Granat: Strzelec - Gwóźdź (88. Goździk), Hińcza, Styczyński, Dudzik - Gurski (80, Kaczmarski), Papros, Walkowiak (60. Gładyś), Wierzchanowski (70. Bartoszek) - Sot (85. Bator).
Spartakus: Piątkowski - Ostrowski, Pietrzyk, Dziubek, Wołowiec - Brożyna (65. Chudecki), Jeziorski, Broniś (65. Mokrosnop), Górski (75. Maciejski), Grzela (74. Wsułek) - Głowacki (65. Sitarz).

-Zasłużone zwycięstwo. W pierwszej połowie mecz był wyrównany, w drugiej dominowaliśmy. Przełożyło się to na okazje bramkowe, szkoda, że tylko dwie wykorzystaliśmy. Ale najważniejsze, że sezon zaczęliśmy od zwycięstwa - powiedział Marcin Kołodziejczyk, trener Granatu.

-Pierwsza połowa była w miarę przyzwoita w naszym wykonaniu, staraliśmy się zneutralizować mocne strony Granatu. W drugiej po prostym błędzie naszego obrońcy straciliśmy gola. Granat dostał wiatr w żagle, a nasze morale siadło. Straciliśmy drugą bramkę i mimo pięciu zmian ciężko było odwrócić losy spotkania - powiedział Janusz Cieślak, trener Spartakusa.