Hummel 4.liga świętokrzyska. Wielka radość w Pińczowie! Nida wygrała po raz pierwszy w sezonie. Pokonała Orlicz Suchedniów. Zobaczcie film

Stanisław Wróbel
Radość piłkarzy Nidy po pierwszym w sezonie zwycięstwie
Radość piłkarzy Nidy po pierwszym w sezonie zwycięstwie FB Nida Pińczów
W niedzielę w meczu 7.kolejki Hummel 4.ligi świętokrzyskiej piłkarze TS 1946 Nida Pińczów pokonali Orlicz Suchedniów 3:1(1:1). Było to pierwsze zwycięstwo Nidy w sezonie.

Bramki: Artur Karasek 21, Michał Krzak 60, Dawid Tutaj 88 z karnego - dla Nidy; Dominik Chrzanowski 4 dla Orlicza.

Zespoły grały w składach

TS 1946 Nida Pińczów: Pałaszewski - Ciacia, Kravchenko, Tutaj, Borowiecki, Krzak, Madej, Karasek, Parlicki, Szafraniec, Zygan

Dla Nidy było to pierwsze zwycięstwo i komplet punktów w tym sezonie, dzięki temu ekipa z Pińczowa awansowała w tabeli. Orlicz pozostaje na ostatnim miejscu z 1 zdobytym punktem.

Mecz zaczął się znakomicie dla gości, którzy już w 4 minucie pokonali bramkarza Nidy, uczynił to Dominik Chrzanowski. Potem do głosu doszli jednak gracze z Pińczowa. Wyrównali jeszcze w pierwszej połowie, a w drugiej strzelili jeszcze dwa gola.