I liga piłkarzy ręcznych. Pewna wygrana Końskich

/kw/, /PK/
Drugie zwycięstwo w rundzie rewanżowej odnieśli piłkarze ręczni KSSPR Końskie. W meczu 13. kolejki I ligi podopieczni Rafała Przybylskiego pewnie wygrali z ASPR Zawadzkie.

KSSPR Końskie - ASPR Zawadzkie 34:28 (18:14)

Końskie: Witkowski, M. Kornecki, Ratuszniak - Przybylski 3, Baturin 7, Biegaj 7, R. Napierała 2, Bąk 3, H. Kornecki, Słonicki 1, Smołuch 5, Trojanowski, T. Napierała 6, Jakub Soja. Kary 8 minut.

Sobotni mecz był wyrównany do 22 minuty i remisu 11:11. Od tego momentu konecczanie zdobyli sześć bramek z rzędu. Piłkarze ręczni z Zawadzkiego walczyli jeszcze na początku drugiej połowy, kiedy rzucili kilka bramek i przegrywali tylko 16:18. Później do głosu doszli ponownie gospodarze, którzy pewnie wygrali mecz z sąsiadem z tabeli.

W innych meczach: Stalprodukt BKS Bochnia - Grunwald Ruda Śląska 34:30 (16:11), ChKS Łódź - Powen Zabrze 26:27 (11:16), Gwardia Opole - AZS Politechnika Radom 33:28 (14:10), Wolsztyniak Wolsztyn - MTS Chrzanów 29:23 (13:11), Czuwaj POSiR Przemyśl - Olimpia Piekary Śl. 26:33 (13:14).

1. Powen 13 26 433:292
2. Gwardia 13 20 352:310
3. Wolsztyniak 13 16 419:379
4. Stalprodukt 13 14 371:380
5. Olimpia 13 14 385:373
6. Końskie 13 14 411:384
7. Zawadzkie 13 13 408:400
8. Politechnika 13 12 388:420