I liga siatkówki kobiet. Kolejna porażka ostrowieckich siatkarek

Rafał SOBOŃ
Rafał Soboń
Od porażki rozpoczęły rundę rewanżową siatkarki AZS WSBiP KSZO. W sobotę w Mysłowicach uległy 1:3 miejscowej Silesii.

Silesia Volley Chorzów/Mysłowice - AZS WSBiP KSZO Ostrowiec 3:1 (20:25, 25:22, 25:23, 25:14)

AZS WSBiP KSZO: Piekarczyk, Brojek, Kosiorowska, Buławczyk, Starzyk-Bonach, Ślęzak, Soja (libero) oraz Dydak, Świerszcz, Stefańska.

Końcówka roku zdecydowanie nie należy do siatkarek AZS WSBiP KSZO Ostrowiec. W sobotę uległy Silesii Volley Chorzów/Mysłowice notując czwartą porażkę z rzędu. Spotkanie na Śląsku rozpoczęło się podobnie jak środowy - zaległy - mecz z AZS UE w Krakowie. Ostrowczanki wygrały tę partię do 20, jednak w dwóch kolejnych setach mimo ambitnej walki uległy kolejno do 22 i 23.

To podłamało podopieczne trenera Dariusza Parkitnego, które w czwartym secie ugrały zaledwie czternaście punktów. Teraz ostrowczanki będą miały dwadzieścia dni, by odbudować się i w pierwszym meczu w nowym roku już na własnym parkiecie przystąpić do walki o ligowe punkty z Wieżycą 2011 Stężyca.