I turniej indywidualny tenisa stołowego o Puchar Burmistrza Jędrzejowa za nami. Poznajcie zwycięzców i zobaczcie zdjęcia z zawodów

Mateusz Zapart
I Turniej Indywidualny w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Jędrzejowa. W zawodach udział wzięło ponad 80 zawodników. Zobacz więcej na kolejnych slajdach Miasto Jędrzejów
W sobotę, 16 grudnia po raz pierwszy odbyły się zawody tenisa stołowego o Puchar Burmistrza w Jędrzejowie. W Centrum Kultury zmierzyło się ze sobą około 80 zawodników w różnym wieku, zawody rozegrano w czterech kategoriach. Sprawdźcie, kto wygrał i zobaczcie zdjęcia.

I Turniej Indywidualny w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza Jędrzejowa

Pierwsza edycja turnieju w tenisie stołowym przyciągnęła blisko 80 chętnych wziąć w nim udziału mieszkańców w różnym wieku. Uczestnicy zawodników wzięli udział w rywalizacji w kilku kategoriach wiekowych. Zwycięzcy otrzymali puchary, ponadto za pierwsze 3 miejsca przyznano także medale oraz pamiątkowe dyplomy i upominki od Miasta i Gminy Jędrzejów. Sędzią głównym turnieju był Zdzisław Pańtak.

Oto laureaci zawodów:

Kategoria od 7 do 15 lat dziewczęta

• I miejsce Weronika Andraczko
  • II miejsce Jagoda Laskowska
  • III miejsce Magda Laskowska

W kategorii kobiet 16-65 lat zgłoszona została tylko jedna uczestniczka, która została dołączona została do kategorii od 7 lat do 15 lat dziewcząt. Karolina Szczepańska dotarła do finału w tej kategorii. W finale wygrała z Weroniką Andraczko zdobywając puchar w kategorii 16-65 lat kobiet