II liga, grupa wschodnia - Okocimski nadal na czele

ARKA, dor
W drugiej lidze piłkarskiej w grupie wschodniej wyjątkowy był mecz Stali Rzeszów z Motorem Lublin. Wygrali goście 1:0, mimo, iż w drugiej połowie grali bez dwóch ukaranych czerwonymi kartkami zawodników i bronili się w dziewiątkę.

"Czerwień" zobaczyli bramkarz Motoru, Mateusz Oszust w 61 minucie i pomocnik Igor Migalewski, były piłkarz Stali Stalowa Wola, w 73 minucie. Jednak lublinianie zdołali w Rzeszowie "dowieźć" korzystny dla siebie rezultat do końca spotkania. Przegrał też inny rzeszowski zespół, Resovia, która musiała uznać wyższość OKS w Olsztynie. Kolejną wygraną na swoim koncie zanotował natomiast lider tabeli, Okocimski Brzesko.

KSZO Ostrowiec - Pelikan Łowicz 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Okoński 57. Żółte kartki: Byrtek, Mąka (KSZO), Gołka (Pelikan). Sędziował: Paweł Płoskonka z Tarnowa. Widzów: 1000.

Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola 0:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Białek 36, 0:2 Białek 79, 0:3 Fabianowski 90. Żółte kartki: Marchel (Pogoń), Walaszczyk, Fabianowski, Białek (Stal). Sędziował: Zbigniew Zych z Lublina. Widzów: 2000.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Okocimski Brzesko 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Wawryka 10 z karnego, 0:2 Darmochwał 83. Żółte kartki: Maślanka, Zjawiński (Świt), Wawryka, Urbański, Oświęcimka, Litwiniuk (Okocimski). Sędziował: Rafał Greń z Rzeszowa. Widzów: 150.

Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Mikulenas 86. Żółte kartki: Słowicki, Willer (Wigry), Lewiński, Jaromin, Serafin (Puszcza). Sędziował: Grzegorz Pożarowszczyk z Lublina. Widzów: 1200.

OKS Olsztyn - Resovia Rzeszów 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Filipek 90 z karnego. Żółte kartki: Baran, Twardowski (Resovia). Sędziował: Tomasz Tobiański z Gdańska. Widzów: 2000.

Stal Rzeszów - Motor Lublin 0:1 (0:1)
Bramka: 0:1 Kycko 25. Czerwone kartki: Oszust (Motor, 61 min., za faul), Migalewski (Motor, 73 min., za drugą żółtą). Żółte: Słomian (Stal), Popławski, Migalewski (Motor). Sędziował: Tomasz Piróg z Krakowa. Widzów: 600.

Garbarnia Kraków - Jeziorak Iława 0:0
Czerwona kartka: Kowalski (Jeziorak, 76 min., za drugą żółtą). Żółte: Cygal, Fedoruk, Siedlarz (Garbarnia), Kręt, Kowalski, Sulkowski (Jeziorak). Sędziował: Artur Ciecierski z Warszawy. Widzów: 300.

Wisła Puławy - Znicz Pruszków 2:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Misztal 3, 2:0 Giza 65 z karnego, 2:1 Witkowski 87. Żółte kartki: Budzyński, Ł. Misztal, Nowak (Wisła), P. Misztal, Sztybrych, Januszewski (Znicz). Sędziował: Leszek Gawron z Mielca. Widzów: 400.