II liga piłkarzy ręcznych: Wisła Sandomierz lepsza od Politechniki Świętokrzyskiej

/MAT/
archiwum
W kolejnym meczu II ligi piłkarzy ręcznych, szczypiorniści Wisły Sandomierz wygrali w sobotę przed własną publicznością w świętokrzyskich derbach z AZS Politechniką Świętokrzyską

Wisła Sandomierz - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 29:23 (16:10)
Wisła:
Skowron. Tenderenda - Kutek 6, Rusin 7, Kuraś, Drzymalski 4, Krępa 5, Anwajler 1, Guz, M.Sadecki, J. Sadecki, Białkowski 2, Pawelczyk 4.
AZS Politechnika: Smagór, Godzwon, Porzucek - Kamys 3, Zdrojkowski 2, Styrna 1, Lenty 2, Kwieciński 2, Pluciński 1, Nowakowski 2, Banach 1, Rutecki, Kuraś 3, Żaba-Żabiński, Glita 7, Sitarski.

Derby w Sandomierzu rozpoczęły się od wyrównanej walki. Sandomierzanie odskoczyli gościom w końcówce pierwszej połowy wykorzystując grę w przewadze, a także na początku drugiej połowy. W 39 minucie podopieczni Adama Węgrzynowskiego wygrywali już 21:12 i nie dali sobie wydrzeć zwycięstwa.