III liga. Juventa Starachowice - Poprad Muszyna 0:2

/KAR/
W czwartek, w zaległym meczu 29. kolejki trzeciej ligi świętokrzysko-małopolsiej Juventa Starachowice przegrała na własnym boisku z Popradem Muszyna 0:2.

Zdzisław Spadło, trener Juventy:

- Na początku meczu zespół gości zaczął przeważać. W konsekwencji tego zdobył on prowadzenie. Z czasem gra się wyrównywał. Widać było, że Poprad traci siły. Niestety w momencie gdy mogliśmy doprowadzić do wyrównania, nieodpowiedzialne zachowanie Mateusza Jagiełły spowodowało, że otrzymał on drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę i musieliśmy kończyć spotkanie w dziesiątkę.

Juventa Starachowice - Poprad Muszyna 0:2 (0:1)
Bramki:
0:1 Maciej Polański 11, Piotr Zachariasz 80.

Juventa: Wróblewski 5 - Kiełek 6, Senderowski 5, Styczyński 5, Konieczny 5 (85 Legut nie klas.) - Fabjański 5, Jagiełło 0, Gralec 3 (46 Kopeć 3), Stawiarski 4 (89 Kozera nie klas.) - Anduła 6 (76 Kidoń 1), Tobiszewski 6.

Poprad: Szewczyk - Szczepanik, Damasiewicz, Merklinger, Grzyb - Polański, Janur, Orzechowski, Sajdak (85 Szambelan) - Bomba, Zachariasz (87 Saratowicz).

Kartki: czerwona: Jagiełło (71 min. za dwie żółte - Juventa); żółte: Styczyński (Juventa); Szczepanik, Janur (Poprad). Sędziował: Mateusz Łosiak ze Skarżyska-Kamiennej. Widzów: 100.

Od początku meczu, to goście byli zespołem dominującym, co potwierdzili w 11 minucie. Maciej Polański wyprowadził Poprad na prowadzenie. W pierwszej części spotkania gospodarze nie stworzyli sobie żadnej sytuacji, po której mogliby wyrównać. Po przerwie Juventa zaczęła atakować. Niestety w 71 minucie za drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Mateusz Jagiełło i gospodarze musieli kończyć mecz w dziesiątkę. Przewagę wykorzystał Poprad, który w 80 minucie podwyższył wynik spotkania na 2:0. Gola dla zespołu z Muszyny strzelił Piotr Zachariasz.