III liga koszykarzy. Politechnika Świętokrzyska wciąż niepokonana

/MAT/
Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą trzecioligowi koszykarze AZS Politechniki Świętokrzyskiej. W niedzielę podopieczni Stanisława Dudzika nie dali szans Regisowi Wieliczka.

AZS Politechnika Świętokrzyska - Regis Wieliczka 90:56 (23:19, 14:14, 37:10, 16:13)

AZS Politechnika: Borowicki 30, Trześniewski 24, Kowalski 7, Paluch 6, Jastrząb 6, J.Strzałka 5, Rzońca 5, Foltyn 4, Głębicki 2, M.Strzałka 1, Wytrych, Osuch.

Po pierwszej kolejce rundy rewanżowej kielczanie wciąż są niepokonani. Z Wieliczką gospodarze mieli problemy tylko w pierwszej połowie, początek trzeciej kwarty wygrali 12:1 i systematycznie powiększali przewagę. W 29. minucie AZS prowadził nawet trzydziestoma punktami (70:40).

W innych meczach: Cracovia/Politechnika Kraków - Korona Kraków 78:60, KS Niwa Oświęcim - MKS Gorlice - przełożony.

1. Politechnika 6 12 450:335
2. Cracovia 6 11 476-393
3. Korona 6 9 399-434
4. Regis 6 8 394:418
5. Niwa 5 7 299:355
6. Gorlice 5 5 306:389

W następnej kolejce, 20.11: Cracovia - AZS Politechnika, niedziela, 20 listopada.