III Liga. Niedosyt, kontrowersja i tylko remis Staru Starachowice z Podlasiem Białą Podlaską. Zobacz zdjęcia z meczu

Wojciech Buras
Star zremisował z Podlasiem Białą Podlaską.
Star zremisował z Podlasiem Białą Podlaską. Marcin Słoka
Star Starachowice zremisował z Podlasiem Białą Podlaską 1:1 w meczu dwunastej kolejki III Ligi. Gospodarze prowadzili, stwarzali sytuacje, a bramka wyrównująca padła po kontrowersyjnym rzucie wolnym. "Nie powinien zostać przyznany" - mówił Tadeusz Krawiec.

Niedosyt Staru

Star Starachowice - Podlasie Biała Podlaska 1:1 (1:0)
Bramki: Przemysław Śliwiński 12 - Szymon Kamiński 77
Star: Lipiec - Styczyński, Jagiełło, Bracik, Majdanewicz (80. Zając) - Kośmider (65. Ambrozik), Duda (80. Palonek) - Handzlik (70. Kot), Puton, Wcisło - Śliwiński (65. Stanisławski)
Żółta kartka: Handzlik.
Czerwona kartka: Miłosz Pacek 69' (Podlasie)

Zobacz zdjęcia

Gospodarze dość szybko otworzyli wynik meczu. Już 12 minucie Przemysław Śliwiński zdobył bramkę po dośrodkowaniu Macieja Styczyńskiego. Star był drużyną lepszą i przeważał. W 69 minucie czerwoną kartkę obejrzał Miłosz Pacek z drużyny gości. Wydawało się, że zespół ze Starachowic ze zwycięstwem dotrwa do końcowego gwizdka, grając z w przewadze jednego zawodnika. Jednakże Podlasie nie złożyło broni i uratowało jeden punkt na trudnym terenie po kontrowersyjnym według gospodarzy rzucie wolnym i golu Szymona Kamińskiego.

Po tym meczu mamy duży niedosyt. Straciliśmy gola po rzucie wolnym, który naszym zdaniem nie powinien zostać gościom przyznany. Nasze ataki w końcówce sprawiały, że Podlasie broniło się rozpaczliwie. Stwarzaliśmy dużo sytuacji, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać