III liga piłkarzy ręcznych. Studenci AZS UJK Kielce - instytut matematyki zaprasza

/PK/
Wysokie zwycięstwo i regularność studentów kieleckiego AZS Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Drugi mecz Poloniki Kielce rozstrzyga się jednym golem - tym razem porażka kielczan.

Grodziszczanka Grodzisko Górne - AZS UJK Kielce 18:40 (9:20).

AZS UJK: Kucper, Sulowski, Detka - Świercz 4, Papaj 9, Wojda 4, Michalski 5, Boszczyk 4, M. Kutwin 9, Kozubek 1, Bednarski 2, Łukaszczyk, Rybak 1, Wesołowski 1.

Zawodnicy drużyny AZS UJK powinni pomyśleć o fakultecie z matematyki, bo w wyjazdowym meczu z debiutującą w rozgrywkach drużyną Grodziszczanki Grodzisko Górne (niedaleko Leżajska w województwie podkarpackim) popisali się niezwykłą dokładnością - obie połowy wygrali wynikiem 20:9.

Polonica Kielce - Stal II Mielec 33:34 (9:17).

Polonica: Rysiński, Mochocki - Dąbrowski 4, B. Zielonko, Kumański 1, Janikowski 4, Szpilski 9, Nosek, Pisarczyk, Szymania 5, Banasik, Rybus, Frączyk 5, Chrząszcz 5.

W ostatniej chwili doszło do zmiany gospodarza tego meczu - mielczanie mieli problem z terminami w swojej hali. Nie odpłacili się kielczanom za gościnność, wygrywając wysoko pierwszą połowę. Pogoń Poloniki, choć niewiele zabrakło, była nieskuteczna.

Padwa Zamość - MKS Biłgoraj - przełożony na 11 listopada.

1. AZS UJK 2 4 71-40
2. Stal II 1 2 34-33
3. POLONICA 2 2 62-62
4. Padwa 1 0 28-29
5. Biłgoraj 1 0 22-31
6. Grodzisko 1 0 18-40

W następnej kolejce, 17-18 listopada: AZS UJK - Polonica.