Jacek Kiełb, piłkarz Korony: - Taka porażka boli - wypowiedzi piłkarzy po meczu Korony z Górnikiem

/dor/
Rafał Kosznik, strzelec pierwszego gola dla Górnika: - Źle weszliśmy w mecz, Korona stworzyła kilka stuprocentowych okazji. Na nasze szczęście ich nie wykorzystała. Wychodząc na druga połowę wiedzieliśmy, że musimy być bardziej skoncentrowani. Zdobyliśmy dwie bramki, wygraliśmy zasłużenie. Ja cieszę się z bramki i współudziału przy dwóch kolejnych golach.

Vanja Marković, pomocnik Korony: - Jesteśmy w trudnej sytuacji. Szkoda kibiców, którzy przyszli na młyn i nas dopingowali. Pierwsza połowa była niezła. Jakby Przemek Trytko zdobył bramkę na początku, to mecz na pewno wyglądałby inaczej. Po przerwie straciliśmy dwa gole. Zastanawiam się, dlaczego my nie możemy zdobyć przypadkowej bramki, tylko musimy chyba stworzyć 20 dogodnych okazji, żeby jedną wykorzystać.

Jacek Kiełb, pomocnik Korony: - Mecz wyglądałby mecz, gdybyśmy na początku wykorzystali jedną z kilku dobrych okazji. My tego nie zrobiliśmy, a Górnik umiejętnie wykorzystał nasze błędy. Przegraliśmy 0:3, to boli. Jesteśmy w trudnej sytuacji.