Jacek Kiełb: - Pokrzyżowałem trochę plany trenerowi

/dor/
Jacek Kiełb znowu zagrał na Kolporter Arenie.
Jacek Kiełb znowu zagrał na Kolporter Arenie. Dorota Kułaga
Jacek Kiełb nie będzie mile wspominał powrotu na Kolporter Arenę. Wprawdzie jego obecny klub Śląsk Wrocław zremisował z Koroną Kielce 1:1, ale popularny „Ryba” nie dotrwał do końca spotkania. W 47 minucie dostał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

-To są sytuacje typowo boiskowe, nikt sobie ich nie wybiera. Przy jednej i przy drugiej sytuacji był faul. To była moja wina. Mogę tylko podziękować kolegom z drużyny za to, że walczyli do końca, zostawili dużo zdrowia na boisku, bo wiadomo, jak się gra w dziesiątkę. Ja drugą połowę przesiedziałem w szatni, słyszałem, że mieliśmy jeszcze okazje, żeby wygrać to spotkanie. Ale z punktu też się cieszymy. Teraz każda zdobycz w tych decydujących spotkaniach jest na wagę złota, każdy walczy na sto procent. My też walczyliśmy o pełną pulę, ale „Ryba” pokrzyżował trochę plany trenerowi – powiedział po spotkaniu Jacek Kiełb, były piłkarz Korony, obecnie Śląska.