Jacek Kiełb: -Zagraliśmy dla kibiców

/Dor/
Jacek Kiełb zdobył trzecią bramkę dla Korony.
Jacek Kiełb zdobył trzecią bramkę dla Korony. Dorota Kułaga
Piłkarze Korony Kielce po niezwykle emocjonującym meczu wygrali z Wisłą Kraków 3:2. Był to pojedynek w grupie mistrzowskiej Lotto Ekstraklasy.

Jacek Kiełb, pomocnik Korony, strzelił trzeciego gola, wykorzystując rzut karny. - W pierwszej połowie nie graliśmy tego, czego wymagał od nas trener. Nie realizowaliśmy założeń taktycznych. W przerwie trener zmienił ton rozmowy i zmobilizował nas jeszcze bardziej do walki. Daliśmy radę, podnieśliśmy się, co cieszy szczególnie w takim meczu. Wygraliśmy, jesteśmy zadowoleni, kibice również. Dziś graliśmy dla kibiców, trener to podkreślał i dlatego po meczu była taka wielka radość – powiedział Jacek Kiełb.