Jacek Zieliński, Cracovia: -Ta porażka bardzo boli

dor
Jacek Zieliński był przybity wysoką porażką.
Jacek Zieliński był przybity wysoką porażką. Dorota Kułaga
Były trener Korony Jacek Zieliński, który obecnie jest szkoleniowcem Cracovii, nie będzie mile wspominał powrotu do Kielc. Jego zespół przegrał z Koroną 0:3.

-To jest porażka, która bardzo boli. Mieliśmy utrudnione zadanie, bo przez 84 minuty graliśmy w dziesiątkę. Nie szukamy, oczywiście, żadnego alibi, ale ta sytuacja z 8 minuty pokrzyżowała nam plany. Momentalnie runął nasz plan. Znaleźliśmy się w ciężkiej sytuacji. Musimy zrobić wszystko, żeby z niej wyjść. Gdybyśmy dzisiaj wygrali, to byłyby jeszcze szansa na pierwszą ósemkę. Z takim nastawieniem tu przyjechaliśmy. Porażka stawia nas w trudnej sytuacji. Musimy zdobywać punkt za punktem i uciekać z dołu tabeli. W ciągu 24 godzin nasza opcja zmieniła się zdecydowanie. Jest nad czym myśleć - powiedział Jacek Zieliński, trener Cracovii.