Jakub Żubrowski: -To była szybka decyzja (WIDEO)

/dor/
Jakub Żubrowski w meczu z Cracovią zdobył swoją pierwszą bramkę w ekstraklasie.
Jakub Żubrowski w meczu z Cracovią zdobył swoją pierwszą bramkę w ekstraklasie. Dorota Kułaga
Jakub Żubrowski w 33 minucie zdobył pierwszą bramkę dla Korony w meczu z Cracovią. Spotkanie Lotto Ekstraklasy zakończyło się wynikiem 3:0.

-To była szybka decyzja. Trener mówił, żeby próbować strzałów z dystansu. Na treningach fajnie to wyglądało, więc próbowałem uderzać. Wyszła bramka „stadiony świata” jako premierowy gol w ekstraklasie, bardzo się z tego cieszę - mówił wychowanek Korony Jakub Żubrowski, który wrócił do Kielc, bo ostatnio grał w Stali Mielec.

-Mecz ułożył się idealnie. Praktycznie cały mecz Cracovia grała w dziesiątkę. Dążyliśmy do tego, żeby zdobyć bramkę i ułożyć sobie to spotkanie. Fajnie, że udało mi się otworzyć wynik meczu. Dzięki dwóm bramkom w końcówce uniknęliśmy nerwówki w ostatnich minutach - mówił Jakub Żubrowski.