Jedenaście medali kieleckich bilardzistów w mistrzostwach Polski w Dębicy!

/SAW/
Podium w kategorii 10 bil. „Złoty medal wywalczył Bartosz Rozwadowski z Nosanu Galeria Echo Kielce, a brązowe jego klubowi koledzy - Radosław Babica (pierwszy z prawej) i Tomasz Kapłan. Polski Związek Bilardowy
Świetnie wypadli bilardziści Nosanu Galeria Echo Kielce w mistrzostwach Polski, które rozegrane były w Dębicy. Zdobyli aż jedenaście medali - cztery złote, dwa srebrne i pięć brązowych.

Najlepszymi zawodnikami zostali również reprezentanci klubu z Kielc - w kategorii mężczyzn Tomasz Kapłan i Oliwia Czupryńska w grupie kobiet.

Złote medale wywalczyli: Oliwia Czupryńska (9bil), Tomasz Kapłan (14/1), Karol Skowerski (9 bil) oraz Bartosz Rozwadowski (10 bil). Dla Bartosza to pierwszy tytuł mistrzowski w karierze.

To wspaniałe uwieńczenie całego roku, który był rewelacyjny dla zawodników naszego klubu. Przypomnijmy bowiem, że nasz zespół zwyciężył w rozgrywkach Polskiej Ligi Bilardowej, Kasia i Oliwia wywalczyły tytuł mistrzyń Europy kobiet, Olwia Czupryńska została wicemistrzynią świata i mistrzynia Europy. Do tego Daniel Macioł zdobył tytuł mistrza i wicemistrza Europy juniorów, Karol Skowerski wygrał World Pool Masters i został wicemistrzem świata a Katarzyna Wesołowska wygrała zawody Pucharu Europy.