Jedenasta z rzędu wygrana Tężni Busko-Zdrój! Grała 2. liga piłkarzy ręcznych [23-24.04.2022]. Sprawdź wyniki

W 2. lidze piłkarzy ręcznych odbywają się zaległe spotkania. Sprawdź wyniki.
W 2. lidze piłkarzy ręcznych odbywają się zaległe spotkania. Sprawdź wyniki. Archiwum
W 2. lidze piłkarzy ręcznych odbyły się dwa zaległe spotkania. Jedenastym zwycięstwem z rzędu zakończyła sezon drużyna Tężni Busko-Zdrój. Sprawdź wyniki.

AZS AGH II Kraków - Vive II Kielce 33:19 (15:10)
Vive II: Błasiński, Biela - Urban, Przybylski 2, Winiarski, O. Trela 1, Michalczyk 1, Walczyński, Osman 2, Domagała 5 (1), Malczak, Yusuf 4 (3), Surgiel 3, Pakaszewski 1.

Tężnia Busko-Zdrój - Vive II Kielce 31:24 (16:12)
Tężnia: Smagór, Tracz - Grzyb 1, Mizdra 3, Żarnowski 8, Zawarczyński 2, Trutkowski 1, Wojciechowski 2, Maj 4, Kwieciński 3, Glita 6 (3), D. Kubisztal 1.
Vive II: Błasiński, Tokarczyk - Urban, Góral, Augustowski 2, O. Trela 6 (1), Michalczyk, Sęk 3, Włodarski 1, Malczak 7, D. Trela 1, Pakaszewski 4.

Drużyna z Buska zwieńczyła sezon jedenastym (!) zwycięstwem z rzędu - wygrała wszystkie tegoroczne mecze. Dzięki temu zakończyła rozgrywki na trzecim miejscu w tabeli. Mecz z rezerwami mistrzów Polski, które przyjechały do Buska w mocno osłabionym składzie, z początku przebiegał z przewagą gospodarzy, którzy w 8 minucie prowadzili 4:0, a w 11 - 6:1. Potem kielczanie uporządkowali grę, poprawili skuteczność i w 22 minucie dociągnęli do remisu 10:10. Końcówka pierwszej połowy znów należała do drużyny trenera Tomasza Rosińskiego.

Druga część gry to już pełna kontrola Tężni, Vive nieco zbliżyło się tylko w 47 minucie, gdy zdobyło trzy bramki z rzędu i było 25:21.