Juniorki KSZO lepsze od Piątki

(KAR)
archiwum Piątki Sandomierz
W weekend rozegrany został tylko jeden mecz siatkarskich ligi młodzieżowych.

W Ostrowcu Świętokrzyskim SMS KSZO podejmował Piątkę Sandomierz. W pierwszego seta zwyciężyła sandomierska ekipa 25:17. W drugiej partii lepszym zespołem okazał się KSZO, który wygrał 25:19. Ostrowiecka drużyna wygrała także w trzecim secie 25:16. Po czwartej partii znów był remis. Piątka pokonała w niej KSZO 25:17. W tie breaku zwyciężyły zawodniczki z Ostrowca Świętokrzyskiego, pokonując rywalki z Sandomierza 15:13 i w całym meczu 3:2.

Juniorki. SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piątka Sandomierz 3:2 (17:25, 25:19, 25:16, 17:25, 15:13).

1. SMS KSZO Ostrowiec51113:6
2. Piątka Sandomierz546:13

W weekend miały zostać rozegrane także dwa mecze czwartej ligi kobiet pomiędzy ULKS Stopnica, a Volley Jędrzejów oraz Areną Busko-Zdrój i Rejem Jędrzejów. Oba zostały przełożone.