Juniorzy starsi MKS KSZO Ostrowiec zremisowali z krakowską Wisłą

Rafał Soboń
Podziałem punktów zakończył się mecz trzeciej kolejki Centralnej Ligi Juniorów Starszych pomiędzy MKS KSZO Junior Ostrowiec i Wisłą Kraków.

MKS KSZO Junior Ostrowiec - Wisła Kraków 0:0

MKS KSZO: Zacharski - Sołtykiewicz (46. Zimoląg), Mężyk, Cebula, Larkowski, Kowalski, Gajewski (71. Kukiełka), Czajkowski, P. Jedlikowski, Bąk (61. Łuczak), Bełczowski

W pierwszej połowie goście dłużej utrzymywali się przy piłce i stworzyli sobie więcej klarownych sytuacji do zdobycia gola. Już w 8 minucie Grzegorz Marszalik przejął piłkę po nieporozumieniu linii obronnych KSZO, jednak nie zdołał skierować jej do pustej bramki. W 38 minucie po rzucie wolnym piłka trafiła w słupek bramki strzeżonej przez Konrada Zacharskiego. Pierwsza odsłona meczu mogła przynieść gola gospodarzom, jednak błąd bramkarza Wisły przy rzucie rożnym pozostał bez konsekwencji. W drugiej połowie obraz gry nie wiele się zmienił. To Wisła dłużej utrzymywała się przy piłce, ale więcej okazji na gola mieli podopieczni Waldemara Domagały. W końcówce Mikołaj Łuczak mógł wykorzystać błąd defensywy krakowian, skończyło się jednak tylko na rzucie rożnym. Jeszcze lepszą sytuację w 88 minucie miał Krzysztof Zimoląg, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Kamilem Bachuszem, jednak i on nie odmienił losów meczu.

W innych meczach: Stal Rzeszów - Sandecja Nowy Sącz 2:0, Górnik Łęczna - Widok Lublin 1:4, Stal Mielec - Stal Stalowa Wola 3:1, Cracovia - Wisła Puławy 5:1, Korona Kielce - Juventę Starachowice 8:0 (2:0)
1. Cracovia 3 6 10-6
2. Stal M. 3 6 5-3
3. Wisła P. 3 6 5-6
4. Stal SW. 3 6 6-5
5. Stal Rz. 3 5 5-3
6. Wisła K. 3 5 4-3
7. KSZO Junior 3 4 2-3
8. Widok 3 4 7-5