Juniorzy z powiatu kazimierskiego odrabiali zaległości

KAR
W weekend nasze zespoły rozgrywały zaległe mecze w drugiej grupie klasy okręgowej juniorów starszych. Victoria 2015 Skalbmierz pokonała u siebie w zaległym spotkaniu 1. kolejki Wisłę Nowy Korczyn 3:0. Bramki dla ekipy ze Skalbmierza zdobyli Dominik Wojtusik, Jakub Pozłótka i Mateusz Sobecki.

Natomiast w zaległym spotkaniu 6. kolejki Nidzica Dobiesławice uległa w Kazimierzy Wielkiej Unii Sędziszów 2:3. Do przerwy nasza drużyna przegrywała 0:2. W drugiej połowie dla Nidzicy gole strzelili Mateusz Pobiega i Tomasz Niedźwiedź. W środę, w Skalbmierzu odbył się zaległy pojedynek 3. kolejki, w którym Victoria 2015 podejmowała Nidzicę. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Dla gospodarzy gola strzelił Mateusz Sobecki, a dla gości Patryk Pietrzyk. Sparta Kazimierza Wielka i Victoria 2015 zakończyły już rundę jesienną. Nidzicy do rozegrania pozostał jeszcze zaległy mecz 9. kolejki. Zespół z Dobiesławic rozegra go w sobotę, o godzinie 11, na wyjeździe z Wisłą Nowy Korczyn.