Juventa Kobex najlepsza, a LKB Rudnik drugi w...

Juventa Kobex najlepsza, a LKB Rudnik drugi w sylwestrowych biegach w Szydłowie

(sts)

Echo Dnia Świętokrzyskie

Juventa Kobex najlepsza, a LKB Rudnik drugi w  sylwestrowych biegach w Szydłowie
    1/20
    przejdź do galerii

©Archiwum klubu

Młodzi biegacze z Juventy-Kobex Starachowice wygrali klasyfikację drużynową podczas 39. Międzynarodowych Biegów Ulicznych w Szydłowie. Druga była ekipa Ludowego Klubu Biegacza z Rudnika.
    15-osobowa ekipa Starachowiczan zdobyła 108 punktów a na podium stawali: Ania Jędrzejewska (1 miejsce, na zdjęciu), Zuzia Wrona (2 miejsce) na 320 metrów, 3 miejsca: Nikola Niekłań (425 metrów) i Anna Szwajda (715 metrów).
    Biegacze Juventy ostatni raz triumfowali w tej klasyfikacji 14 lat temu.

W 11-osobowej grupie z Rudnika na podium wchodzili: Maksymilian Dziułka (1 na 320 metrów), Jakub Kępa (1 na 715 metrów), Michał Karasiński (2 na 2055 metrów) i Jakub Potrzeszcz (2 na 425 metrów. LKB Rudnik zdobył 98 punktów.

W biegu głównym na 10 km w kategorii open drugi był Sylwester Lepiarz a 4 Artem Alfimow, obaj reprezentujący LKB Rudnik.

Czy znasz te niezwykłe fakty z życia gwiazd? Nasz plotkarski quiz może cię zaskoczyć!