Juventa Starachowice przegrała z BKS Lublin

Juventa Starachowice przegrała z BKS Lublin w meczu świętokrzyskiej IV ligi.

BKS Lublin - Juventa Starachowice 2:1 (2:1)

Bramki: Krystian Kobus 25 i 40 - Krystian Bracik 15

Juventa: Pocheć – Płatek (65. Borkowsk), Śmigielski, Bracik, Błaszczyk (65. Błażejewski) – Gach (41. Nowakowski), Kalisz, Gurski, Mańtusz (60. Gajewski), Zapała (41Sadkowski) – Marzec.

- Prowadziliśmy 1:0 i przestaliśmy grać, dlatego gospodarze jeszcze przed przerwą strzelili dwa gole. Po przerwie próbowaliśmy grać bardziej ofensywnie, ale pika nie chciała wpaść do bramki – przyznał Mariusz Wójcik, trener Juventy.

W innych meczach: Karpaty Krosno - Cracovia Kraków 1:0, Stal Mielec - AP 21 Kraków 2:2.