7 z 10
Poprzednie
Następne
Już wkrótce rusza komunikacja miejska w Końskich. Będzie siedem tras. Zobacz ich przebieg [MAPA]
TRASA 6:
Końskie: Szpital - Gimnazjalna - Krakowska - ks. Granata - Zamkowa - Odrowąża - Kiepury - Centrum Przesiadkowe - Armii Krajowej - Staszica - Koneckich Odlewników - Przemysłowa - Kuźnicza – Proćwin – Gracuch – Jeżów – Gracuch – Proćwin - Nałęczów - Proćwin – Końskie: Kuźnicza - Przemysłowa - Koneckich Odlewników - Staszica - Armii Krajowej - Centrum Przesiadkowe - Kiepury - Odrowąża - 16 Stycznia - Krakowska - Gimnazjalna – Szpital