Kacper Rogoziński zadebiutował w PKO BP Ekstraklasie w barwach Wisły Płock

Damian Wiśniewski
ŁKS Probudex Łagów/Facebook
Wychowanek Piasta Stopnica i piłkarz niedawno występujący w trzecioligowym ŁKS Probudex Łagów, Kacper Rogoziński, zadebiutował w estraklasowej Wiśle Płock. Jego drużyna przegrała 2:5, a on zaliczył asystę.

Kacper Rogoziński wyszedł w tym meczu w pierwszym składzie, ale był to dla niego słodko-gorzki debiut. Już w dziewiątej minucie gry faulował w polu karnym Wisły Płock Pawła Wszłoka i sędzia wskazał na wapno - rzut karny wykorzystał potem Filip Mladenović.

Sześć minut później na 2:0 podwyższył Bartosz Kapustka, a Rogoziński nie do końca dobrze zachował się w bocznej strefie boiska.

W 35. minucie gry Rogoziński faulował Filipa Mladenovicia i dostał żółtą kartkę, choć nie brakowało opinii mówiących o tym, że powinien otrzymać kartkę czerwoną.

W 40. minucie Mladenović podwyższył natomiast na 3:0 i wydawało się, że jest już "po meczu". Trzy minuty potem Dusan Lagator strzelił pierwszego gola dla Wisły, a w drugiej minucie doliczonego czasu gry do pierwszej połowy gola kontaktowego strzelił Filip Lesniak - przy tym trafieniu asystował Rogoziński.

To był jednak jego ostatni akcent gry w tym spotkaniu - trener Radosław Sobolewski zmienił go od drugiej połowy.

W jej trakcie Legia, po trafieniach Luquinhasa, podwyższyła na 5:2.