Kamienna Brody chce przerwać złą passę

dor
Bramkarz Kamiennej Brody Tomasz Dymanowski ma nadzieję, że w meczu z Naprzodem Jędrzejów zachowa czyste konto, a jego zespół przerwie wreszcie serię porażek w czwartej lidze. Piotr Stańczak
Trwa zła passa Kamiennej Brody, która rywalizuje w czwartej lidze. W poprzedniej kolejce uległa u siebie Unii Sędziszów 0:1. To czwarta kolejna porażka, a druga na własnym boisku. Jaka jest tego przyczyna?

- Nie wiedzie nam się. Brakuje waleczności, zwłaszcza w trudnych momentach. Problem siedzi chyba w naszych głowach, bo w ciągu czterech tygodni moi zawodnicy nie zapomnieli przecież jak się gra w piłkę - mówił po ostatnim spotkaniu Marcin Wróbel, trener Kamiennej.

Po rozegraniu jedenastu kolejek Kamienna ma na koncie 13 punktów. Teraz zespół z Brodów czeka wyjazdowa potyczka z Naprzodem Jędrzejów. Pojedynek odbędzie się w niedzielę, rozpocznie się o godzinie 15. Naprzód lepiej radzi sobie w tym sezonie. Do tej pory zgromadził 23 punkty. Jego najlepszym strzelcem jest Mateusz Fryc, który zdobył już osiem bramek. Kamienna jednak na początku sezonu pokazywała, że potrafi jak równy z równym walczyć z najlepszymi zespołami tej ligi. Może to właśnie będzie ten przełomowy mecz? Przekonamy się o tym w niedzielę przed godziną 17.

(Źródło:vivi24)