Kamienna Brody testuje bramkarza

/dor/
Zbigniew Dziółka zagrał ze Świtem Ćmielów, w sobotę będzie sprawdzany w sparingu z Powiślanką Lipsko

W ostatnim sparingu piłkarze Kamiennej Brody przegrali ze Świtem Ćmielów 1:2 (0:0). Kolejny mecz kontrolny rozegrają w sobotę z Powiślanką Lipsko. Początek spotkania o godzinie 13 w Ostrowcu Świętokrzyskim.

W meczu ze Świtem Ćmielów jedyna bramkę dla kamiennej zdobył w 85 minucie Artur Anduła. Kamienna grała w składzie: Bidziński - Niewczas, Jagieła, Sobczyński, Radowiecki - Piórkowski, Bracik, Anduła, Nowocień - Jop, Jałocha oraz Maciejczak, Szymański, Soboń, Fąfara, Drabik, Sęga, Dziółka.

W sparingu tym testowany był bramkarz Zbigniew Dziółka, który wznowił treningi po przerwie. - Jeśli chodzi o zmiany kadrowe, to można już powiedzieć, że Michał Piórkowski z Juventy Starachowice będzie naszym zawodnikiem - powiedział Tomasz Wójtowicz, trener Kamiennej.

W sparingu ze Świtem jego podopieczni zagrali nieskutecznie. - Przeważaliśmy przez 90 minut, stworzyliśmy siedem, osiem dogodnych okazji do zdobycia bramki, a tylko jedną wykorzystaliśmy. A bramki straciliśmy frajerskie, takie błędy nie powinny się zdarzać. Ale jest jeszcze trochę czasu do ligi i wierzę, że te mankamenty uda się wyeliminować - dodał Tomasz Wójtowicz.

Kolejny mecz kontrolny Kamienna rozegra w sobotę w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jej rywalem będzie Powiślanka Lipsko, a spotkanie rozpocznie się o godzinie 13.