Kamienna Wola zagra z Płomieniem

KAR
W sobotę, o godzinie 15, na boisku w Stąporkowie zespół z Kamiennej Woli będzie podejmował Płomień Wólka Kłucka. W weekend pauzuje KS Smyków.

W weekend rozpoczął się nowy sezon w pierwszej grupie klasy B, w której rywalizują zespoły z powiatu koneckiego. W pierwszej kolejce KS Kamienna Wola sprawił niespodziankę wygrywając na wyjeździe z jednym z faworytów rozgrywek Polonią Białogon Kielce 2:1. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0, po trafieniu w 38 minucie Mateusza Matyska. Do remisu w 50 minucie doprowadził Michał Kos. Zwycięskiego gola dla KS strzelił w 80 minucie Paweł Bernatek.

W niedzielę meczu nie rozegrał KS Smyków, który miał się zmierzyć na wyjeździe z beniaminkiem rozgrywek Czarnovią Kielce. Boisko kieleckiego zespołu z powodu obfitych opadów deszczu nie nadawało się do gry i zostało przełożone. Przed zamknięciem tego wydania Echa Koneckiego nie był wyznaczony nowy termin tego pojedynku.