NUMER NA LIŚCIE / NAZWISKO I IMIĘ / WIEK / MIEJSCE ZAMIESZKANIA
[OKRĘG NR 1] - Holendry, Ujny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA STRĄKA - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
1 Gawlik Edyta, Lidia 36 Ujny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
1 Stęplowski Jan 46 Ujny
[OKRĘG NR 2] - Pierzchnianka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA STRĄKA - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
1 Łopatowska Jadwiga 47 Pierzchnianka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
1 Malinowski Marek 45 Pierzchnianka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Foltyn Dorota Agnieszka 36 Pierzchnianka
[OKRĘG NR 3] - Gumienice, Osiny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA STRĄKA - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
1 Kwiecień Jerzy, Andrzej 36 Osiny
2 Stawiarz Jarosław, Stanisław 43 Gumienice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
1 Kozak Józefa 64 Gumienice
2 Porąbaniec Ryszard, Andrzej 48 Gumienice
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Cendrowski Piotr 52 Gumienice, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Chmiel Adam Jerzy 57 Osiny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
1 Długosz Marek 52 Osiny
[OKRĘG NR 4] - Pierzchnica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA STRĄKA - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
1 Łopatowska Maria 52 Pierzchnica
2 Ogłoza Arkadiusz, Przemysław 32 Pierzchnica
3 Pawlik Monika, Marta 39 Pierzchnica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
1 Kułagowski Artur, Janusz 45 Pierzchnica
2 Kwaśniewski Wiesław, Marian 57 Pierzchnica
3 Markiewicz Marcin, Józef 31 Pierzchnica
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Moskwa Leszek Wincenty 51 Pierzchnica
2 Szczukiewicz Krzysztof Piotr 42 Pierzchnica
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Żubrowska Małgorzata 47 Pierzchnica
2 Żubrowska Grażyna 56 Pierzchnica
[OKRĘG NR 5] - Drugnia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA STRĄKA - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
1 Sędzimir Barbara, Zofia 39 Drugnia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
1 Marczakowski Bogusław 47 Drugnia Zakarczmie
[OKRĘG NR 6] - Drugnia Rządowa, Podstoła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA STRĄKA - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
1 Stępień Zbigniew 43 Podstoła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
1 Stęplewska Krystyna 66 Drugnia Rządowa
[OKRĘG NR 7] - Skrzelczyce
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Szaruga Aleksander Jan 56 Skrzelczyce
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA STRĄKA - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
1 Stępień Janusz 47 Skrzelczyce
2 Wójcik Halina, Ewa 45 Skrzelczyce
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
1 Gajewska Elżbieta 42 Skrzelczyce
2 Wacek Andrzej 41 Skrzelczyce
KOMITET WYBORCZY PRAWICA RZECZYPOSPOLITEJ
1 Ryk Teresa Zofia 37 Skrzelczyce
[OKRĘG NR 8] - Podlesie
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA STRĄKA - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
1 Stępień Michał 44 Podlesie
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
1 Wojciechowska Małgorzata 47 Podlesie
[OKRĘG NR 9] - Strojnów, Wierzbie
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ WSI WIERZBIA I STROJNOWA
1 Świt Grzegorz, Jan 42 Wierzbie
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
1 Topolska Anna 38 Wierzbie
[OKRĘG NR 10] - Maleszowa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA STRĄKA - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
1 Rożkiewicz Sławomir, Piotr 29 Maleszowa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
1 Tarapata Krystyna 45 Maleszowa
[OKRĘG NR 11] - Brody, Górki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA STRĄKA - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
1 Błaszczyk Renata 42 Górki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
1 Sabat Stanisław, Eugeniusz 50 Górki
Adam Jerzy Chmiel (5 głosów)
0.95%
Grzegorz Jan Świt (2 głosów)
0.38%
Michał Stępień (1 głosów)
0.19%
Dorota Agnieszka Foltyn (0 głosów)
Jadwiga Łopatowska (0 głosów)
Marek Malinowski (0 głosów)
Marek Długosz (0 głosów)
Józefa Kozak (0 głosów)
Jerzy Andrzej Kwiecień (0 głosów)
Ryszard Andrzej Porąbaniec (0 głosów)
Jarosław Stanisław Stawiarz (0 głosów)
Artur Janusz Kułagowski (0 głosów)
Wiesław Marian Kwaśniewski (0 głosów)
Maria Łopatowska (0 głosów)
Marcin Józef Markiewicz (0 głosów)
Leszek Wincenty Moskwa (0 głosów)
Arkadiusz Przemysław Ogłoza (0 głosów)
Monika Marta Pawlik (0 głosów)
Krzysztof Piotr Szczukiewicz (0 głosów)
Grażyna Żubrowska (0 głosów)
Piotr Cendrowski (0 głosów)
Bogusław Marczakowski (0 głosów)
Barbara Zofia Sędzimir (0 głosów)
Zbigniew Stępień (0 głosów)
Krystyna Stęplewska (0 głosów)
Elżbieta Gajewska (0 głosów)
Teresa Zofia Ryk (0 głosów)
Janusz Stępień (0 głosów)
Aleksander Jan Szaruga (0 głosów)
Andrzej Wacek (0 głosów)
Halina Ewa Wójcik (0 głosów)
Małgorzata Wojciechowska (0 głosów)
Anna Topolska (0 głosów)
Sławomir Piotr Rożkiewicz (0 głosów)
Krystyna Tarapata (0 głosów)
Renata Błaszczyk (0 głosów)
Stanisław Eugeniusz Sabat (0 głosów)
Małgorzata Żubrowska (0 głosów)
Edyta Lidia Gawlik (0 głosów)
Jan Stęplowski (0 głosów)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?