Okręg numer 1: Falęcice, Falęcice - Wola
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania Poparcie
1 Łukasiak Jerzy Antoni 55 Falęcice, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Majewski Jacek Marian 54 Falęcice-Wola, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WIŚNIEWSKIEGO
1 Puchalski Kazimierz 60 Falęcice
Okręg numer 2: Biejków, Biejkowska Wola, Sielce, Wola Branecka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Rąbkowski Marek 32 Biejkowska Wola, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Mazur Michał 33 Biejków, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY PRAWICY POWIAT BIAŁOBRZEGI
1 Pacholczak Wojciech 51 Biejków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI BIEJKÓW
1 Wojciechowski Sławomir Tadeusz 50 Biejków
Okręg numer 3: Promna
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Sowiński Julian 59 Promna, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Nowicki Dariusz Zenon 44 Promna, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WIŚNIEWSKIEGO
1 Dylewska Jolanta Barbara 58 Promna
Okręg numer 4: Bronisławów i Zbrosza Mała, Domaniewice, Olkowice
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Siatkowski Marian Jerzy 57 Zbrosza Mała, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH SAMORZĄDOWY PRAWICY POWIAT BIAŁOBRZEGI
1 Majewski Marek Jan 58 Domaniewice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WIŚNIEWSKIEGO
1 Gołębiowski Krzysztof 60 Olkowice
Okręg numer 5: Góry, Adamów, Pacew
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Mirkowski Paweł 40 Góry, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WIŚNIEWSKIEGO
1 Nowak Renata 44 Góry
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
1 Mizerski Zygmunt 69 Pacew
Okręg numer 6: Pnie, Wojciechówka, Stanisławów
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Narożnik Sebastian 25 Pnie, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Wieczorek Witold 62 Pnie, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WIŚNIEWSKIEGO
1 Jarosz Sławomir 24 Stanisławów
Okręg numer 7: Przybyszew
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Piotrowski Włodzimierz Edward 49 Przybyszew, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
2 Błaszyk Ryszard Jan 57 Przybyszew, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Chochlewicz Agata Maria 35 Przybyszew, popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
2 Sadkowski Paweł 45 Przybyszew, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WIŚNIEWSKIEGO
1 Jarosz Adam 37 Przybyszew
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
1 Pietrzak Henryk Wiesław 51 Przybyszew
2 Bandura Piotr 59 Przybyszew
Okręg numer 8: Mała Wieś, Osuchów
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Sadkowski Marcin 38 Osuchów, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Latoszek Stanisław 45 Mała Wieś, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
1 Mędrzak Anna Dorota 44 Osuchów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WIŚNIEWSKIEGO
1 Kabot Renata Ewa 37 Osuchów
Okręg numer 9: Jadwigów, Lisów
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Wiewióra Teresa 66 Lisów, popierana przez Polskie Stronnictwo Ludowe
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Piotrowski Paweł 38 Jadwigów, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
1 Kaźmierski Ryszard 57 Lisów
Okręg numer 10: Promna Kolonia, Falęcice Parcela
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Milczarek Zygmunt Wacław 61 Promna-Kolonia, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
1 Witkowski Robert Ireneusz 44 Promna-Kolonia, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
1 Kłos Ireneusz 39 Promna-Kolonia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WIŚNIEWSKIEGO
1 Trzaska Robert 40 Promna-Kolonia
Okręg numer 11: Rykały
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Opasek Zygmunt 54 Rykały, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Pajewski Adam 24 Rykały, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
1 Traczyk Adam Andrzej 34 Rykały
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA POLSKA
1 Jach Beata 38 Rykały
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WIŚNIEWSKIEGO
1 Zielińska Magdalena 29 Rykały
Okręg numer 12: Lekarcice, Lekarcice Nowe, Lekarcice Stare, Piekarty
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Bąba Marek 35 Piekarty, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Siek Ewa Elżbieta 50 Lekarcice Stare, popierana przez Prawo i Sprawiedliwość
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
1 Radecki Albin Antoni 58 Lekarcice Nowe
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WIŚNIEWSKIEGO
1 Malczewski Grzegorz 47 Piekarty
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA POLSKA
1 Chyc Wiktor 47 Falęcice-Wola
Okręg numer 13: Daltrozów, Karolin, Pelinów
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Budyta Zbysław Andrzej 46 Daltrozów, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Grzywacz Łukasz 23 Karolin, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WIŚNIEWSKIEGO
1 Kuśmierski Krzysztof Piotr 32 Pelinów
Okręg numer 14: Broniszew, Olszamy
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Feliksiak Włodzimierz 45 Broniszew, popierany przez Polskie Stronnictwo Ludowe
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA POLSKA
1 Trzaska Leszek 60 Olszamy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
1 Leksińska Monika Agata 35 Olszamy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WIŚNIEWSKIEGO
1 Woźniak Andrzej Feliks 46 Promna-Kolonia
Adam Andrzej Traczyk (11 głosów)
22%
Andrzej Feliks Woźniak (7 głosów)
14%
Jacek Marian Majewski (0 głosów)
Kazimierz Puchalski (0 głosów)
Michał Mazur (0 głosów)
Wojciech Pacholczak (0 głosów)
Marek Rąbkowski (0 głosów)
Sławomir Tadeusz Wojciechowski (0 głosów)
Jolanta Barbara Dylewska (0 głosów)
Dariusz Zenon Nowicki (0 głosów)
Julian Sowiński (0 głosów)
Krzysztof Gołębiowski (0 głosów)
Marek Jan Majewski (0 głosów)
Marian Jerzy Siatkowski (0 głosów)
Zygmunt Mizerski (0 głosów)
Renata Nowak (0 głosów)
Sławomir Jarosz (0 głosów)
Sebastian Narożnik (0 głosów)
Witold Wieczorek (0 głosów)
Piotr Bandura (0 głosów)
Ryszard Jan Błaszyk (0 głosów)
Agata Maria Chochlewicz (0 głosów)
Adam Jarosz (0 głosów)
Henryk Wiesław Pietrzak (0 głosów)
Włodzimierz Edward Piotrowski (0 głosów)
Paweł Sadkowski (0 głosów)
Renata Ewa Kabot (0 głosów)
Stanisław Latoszek (0 głosów)
Anna Dorota Mędrzak (0 głosów)
Marcin Sadkowski (0 głosów)
Ryszard Kaźmierski (0 głosów)
Paweł Piotrowski (0 głosów)
Teresa Wiewióra (0 głosów)
Ireneusz Kłos (0 głosów)
Zygmunt Wacław Milczarek (0 głosów)
Robert Trzaska (0 głosów)
Robert Ireneusz Witkowski (0 głosów)
Beata Jach (0 głosów)
Zygmunt Opasek (0 głosów)
Adam Pajewski (0 głosów)
Magdalena Zielińska (0 głosów)
Marek Bąba (0 głosów)
Wiktor Chyc (0 głosów)
Grzegorz Malczewski (0 głosów)
Albin Antoni Radecki (0 głosów)
Ewa Elżbieta Siek (0 głosów)
Zbysław Andrzej Budyta (0 głosów)
Paweł Mirkowski (0 głosów)
Krzysztof Piotr Kuśmierski (0 głosów)
Włodzimierz Feliksiak (0 głosów)
Monika Agata Leksińska (0 głosów)
Leszek Trzaska (0 głosów)
Łukasz Grzywacz (0 głosów)
Jerzy Antoni Łukasiak (0 głosów)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?