Okręg numer 1: Stara Błotnica
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Starosta Stanisław 64 Stara Błotnica
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Kaczorek Jakub Jan 18 Stara Błotnica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY CEL STARA BŁOTNICA
1 Pietrzak Lech Marian 56 Stara Błotnica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNY KOMITET ROZWOJU
1 Barcikowski Zbigniew - Henryk 52 Stara Błotnica
Okręg numer 2: Pierzchnia, Jakubów
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Gniadek Tadeusz 54 Jakubów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Barwicki Paweł 27 Pierzchnia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNY KOMITET ROZWOJU
1 Jędrzejewski Emil 32 Pierzchnia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY CEL STARA BŁOTNICA
1 Siek Andrzej 53 Pierzchnia
Okręg numer 3: Chruściechów, Stary Kiełbów, Ryki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Popowicz Roman 39 Ryki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNY KOMITET ROZWOJU
1 Wziątek Monika Anna 31 Ryki
Okręg numer 4: Stary Kadłub
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Karasek Paweł Antoni 46 Stary Kadłub
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Boczek Damian 22 Stary Kadłub
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNY KOMITET ROZWOJU
1 Karasek Sylwester Andrzej 49 Stary Kadłub
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY CEL STARA BŁOTNICA
1 Jurczak Wiesław Michał 49 Stary Kadłub
Okręg numer 5: Czyżówka, Stary Sopot
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Stępień Jadwiga - Anna 53 Czyżówka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Broda Kacper 27 Stary Sopot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY CEL STARA BŁOTNICA
1 Turzyńska Anna Elżbieta 51 Stary Sopot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
1 Kozłowska Anna 23 Stary Sopot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA EUROPA
1 Stanios Małgorzata 29 Czyżówka
Okręg numer 6: Stary Kobylnik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Jurczak Tomasz 38 Stary Kobylnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE WSI
1 Osowski Józef 49 Stary Kobylnik
Okręg numer 7: Stary Osów, Siemiradz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Pałczyński Andrzej Jerzy 58 Stary Osów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE WSI
1 Gniadek Kazimierz 55 Siemiradz
Okręg numer 8: Nowy Kiełbów
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Żurowski Józef 65 Nowy Kiełbów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Zieliński Stanisław 51 Pierzchnia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY CEL STARA BŁOTNICA
1 Świniarski Marek Antoni 45 Nowy Kiełbów
Okręg numer 9: Stare Siekluki z wsią Pągowiec, Nowy Gózd
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Rokiciński Krzysztof 54 Stare Siekluki
2 Szymański Dariusz - Józef 52 Stare Siekluki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Moskwa Teodora 38 Nowy Gózd
2 Ziółkowska Marianna Halina 52 Stare Siekluki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNY KOMITET ROZWOJU
1 Walczak Dorota 39 Stare Siekluki
2 Dębska Beata Anna 20 Nowy Gózd
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
1 Rupniewski Karol 25 Pągowiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY CEL STARA BŁOTNICA
1 Karaś Jan Piotr 52 Stare Siekluki
2 Traczyk Andrzej 48 Stare Siekluki
Okręg numer 10: Stary Kadłubek, Nowy Kadłubek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Gryz Bożena Marianna 42 Stary Kadłubek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Korgul Sylwester 28 Nowy Kadłubek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY CEL STARA BŁOTNICA
1 Żarłok Marek 32 Nowy Kadłubek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNY KOMITET ROZWOJU
1 Maj Henryk 61 Stary Kadłubek
Okręg numer 11: Stary Gózd
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Kucharczyk Piotr 51 Stary Gózd
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNY KOMITET ROZWOJU
1 Barszcz Mirosław 51 Stary Gózd
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
1 Woźniak Beata Bernarda 39 Stary Gózd
Okręg numer 12: Stare Żdżary, Grodzisko
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Szczepanowski Leszek 55 Stare Żdżary
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Zalewski Grzegorz Jan 47 Stare Żdżary
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA MAŁA OJCZYZNA
1 Szewczyk Kamil 23 Stare Żdżary
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE WSI
1 Marszałek Emilia 46 Grodzisko
Okręg numer 13: Kaszów, Żabia Wola
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Utkowski Jan 48 Kaszów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY CEL STARA BŁOTNICA
1 Szubiński Konrad Zbigniew 33 Kaszów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNY KOMITET ROZWOJU
1 Tkaczyk Jerzy 45 Kaszów
Okręg numer 14: Tursk z wsią Łępin
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Szubiński Kazimierz 48 Tursk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNY KOMITET ROZWOJU
1 Stępień Marzena Beata 42 Tursk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY CEL STARA BŁOTNICA
1 Ćwiek Stanisław 57 Łępin
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?